KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175076
nr 1517 5076
Mruta, Tanzania, fåglar. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 61x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:23:20
600 kr
700 kr